GsAslan - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Misafir

Misafir

Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Vide
MesajKonu: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 4:03 pm

Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe 26314ro6

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı'nın teknik direktörlüğü görevine Michael Skibbe getirilmiştir. Kulübümüz ile Alman teknik direktör arasında 1+1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Info: Michael Skibbe

4 Ağustos 1965 doğumlu olan Michael Skibbe, 2004 yılına kadar Alman Milli Takımı'nda Rudi Völler'in yardımcısı olarak görev yaptı.

Profesyonel futbolculuk kariyerine Schalke'de başlayan Skibbe, 1984-1986 yılları arasında Schalke 04’de forma giydi. Daha sonra üç kez çapraz bağları kopan Skibbe, erken yaşta futbola veda etmek zorunda kaldı.

1989 yılında Borussia Dortmund’un genç takım hocalığına getirilen Michael Skibbe, 1998 yılında A takımın başına geçti. 32 yaşında Borussia Dortmund’un teknik direktörü oldu, aynı zamanda Bundesliga tarihinde takım çalıştıran en genç hoca oldu. Michael Skibbe 1 buçuk yıl sonra görevinden ayrıldı.

Skibbe, 2000 yılında Rudi Völler ile birlikte Almanya Milli Takımı'ndan gelen teklifi kabul etti ve Almanya'yı çalıştırmaya başladı. Almanya, 2004 Avrupa Şampiyonası'nda ilk turda elenmesinin ardından Rudi Völler ve Michael Skibe görevlerinden ayrıldı.

Daha sonra Alman Futbol Federasyonu'nda çalışan Skibbe, Ekim 2005'te Bayer Leverkusen ile anlaştı ve o tarihten bu sezon sonuna kadar Alman ekibinde teknik direktörlük yaptı. Bayer Leverkusen geçtiğimiz sezon Bundesliga’da 34 maçta 51 puan toplayarak sezonu 7. sırada tamamladı.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/1288.php
HerseyGSicin

HerseyGSicin

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Lakap :

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 5:09 pm

Skibbe Zico gibi yetişecek.
Çok iyi bir teknik direktör.
Muhammed Gülhan

Administrator
Administrator
Muhammed Gülhan

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 22/08/08 Mesaj Sayısı : 368 Nerden : İstanbul Lakap :

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 10:20 pm

HerseyGSicin demiş ki:
Skibbe Zico gibi yetişecek.
Çok iyi bir teknik direktör.

Vallahi ben sana katılmıyorum..Skibbe hiç güven vermiyor..Bu sezon sonu gönderilecek bence..
https://cimbom.all-up.com
Misafir

Misafir

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 5:55 pm

Skibbe'de hiç taktik yok ya.Takımımızın pas oranı çok düşük, kondüsyon eksiğimiz var vs vs.Skibbe artık bu sorunları aşması lazım!!
Misafir

Misafir

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:13 pm

Skibbe'nin üzerine bu kadar gitmeyelim.Şuan'a kadar başarısız sonuçlar almış olabilir fakat sakatlıklar, sonradan gelenler, takımı bir türlü oturtamadı.İnşallah UEFA'da başarılı oluruz.
Misafir

Misafir

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:57 am

"BANA ZAMAN TANIYIN"
Teknik direktörümüz Michael Skibbe iyi futbol için taraftarımızdan zaman istedi

Feldkamp’ın yerine Galatasarayımıza teknik direktör olarak getirilen Michael Skibbe, beklenen futbolun sergilenmemesi sonrası hedef tahtası haline geldi. Hazırlık maçlarında oynanan futbol tat vermediği gibi Steaua Bükreş karşısında CL Ligi treninin kaçması ve yine ortaya konulan futbolun camiayı huzursuz etmesi seslerin de yükselmesine neden oldu.

Özellikle Kayserispor karşısında pasif futbol bardağı taşırırken, Alman teknik adamımız, eleştirilere, "Bana zaman tanıyın" diyerek cevap verdi.
Çok iyi bir kadroya sahip olduğunu, ancak bazı oyuncuların henüz hazır olmadığını söyleyen teknik patronumuz, şöyle konuştu:
"Kolay değil takımın yarısı ile geç tanıştım. Düşündüğüm oyun felsefemin içinde olacak olan oyuncuların bazıları sakat bazıları da henüz tam randımanı yakalayamadı. Bu parçaları birleştirmekte benim işim. Sezon başı maçlarında her takım olduğu gibi böyle kötü oyun içinde olabilirler. Benim bakış açımla sizlerinki farklı. Ben sistem konusunda umutluyum. Birkaç hafta içinde bu fark edilecek. Lige verilen ara da bize iyi gelecek."

Yönetim destekliyor
Yönetimimizin kendisine her zaman saygılı olduğunu açıklayan Michael Skibbe, "Kimse benim işime karışmıyor. Saha içi yönetim bana aittir. Oyuncu seçimini de ben yapıyorum. Zaten benim hazırladığım takıma kimse karışamaz. Kayserispor karşısında oyunun bazı bölümleri beni mutlu etti. Bu da benim bakış açım. Ben Galatasaray’ı daha yukarılara taşımak isterim. Ama Şampiyonlar Ligi’nden elenmemiz hesapta yoktu. Buna çok üzüldük.
Şimdi biz diğer kupalarda başarılı olmak için hepimiz varımızı yoğumuzu ortaya koymak zorundayız. Bu görevi yönetim önce bana ve futbolculara emanet etti. Bu emaneti de en iyi yere taşımak için daha fazla çalışmak zorundayız" dedi.

Kaynak: Hürriyet
Muhammed Gülhan

Administrator
Administrator
Muhammed Gülhan

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 22/08/08 Mesaj Sayısı : 368 Nerden : İstanbul Lakap :

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 1:59 am

Bu adamla 1+1 sözleşme imzaladılar eğer başarısız olursa sezon sonu kapıyı göstercekler onada
https://cimbom.all-up.com
Uğur Küçükkaya

Moderatör
Moderatör
Uğur Küçükkaya

Erkek
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 41 Nerden : Lakap :

MesajKonu: Geri: Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe   Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 5:21 pm

Biraz zaman ihtiyacı var bence.Sabırlı Olun Az Wink

Teknik Direktörümüz : Michael Skibbe

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası