GsAslan - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

#10 Cássio de Souza Soares LINCOLN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Muhammed Gülhan

Administrator
Administrator
Muhammed Gülhan

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 22/08/08 Mesaj Sayısı : 368 Nerden : İstanbul Lakap :

#10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Vide
MesajKonu: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 6:25 pm

#10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Profilelincolnb270nn0

Orta Saha

Doğum Tarihi 1979-01-22
Doğum Yeri Sao Bras do Suaçui, Brezilya
Oynadığı Takımlar Atletico Mineiro, Kaiserslautern, Schalke 04
Geldiği Takım Schalke 04
Giriş Yılı 2007
Boyu 177
Kilosu 71

18 yaşında profesyonel oldu. Beş yıl forma giydikten sonra, her Brezilyalı futbolcunun kolay kolay tutunamayağı Avrupa’ya, özellikle de Avrupa’nın en disiplinli liglerinden Bundesliga’ya yelken açtı. 2001-2004 arası Kaiserslautern’de top koşturdu, 53 maçta 12 gol attı.

İki ayağına da son derece hakim oluşunun yanı sıra sert ve isabetli frikikleriyle adından söz ettiren Brezilyalı yıldızın bir sonraki durağı Schalke 04 oldu. 2004-2005’te Almanya Lig Kupası’nı kazandı. Aynı zamanda 28 maçta 12 golle Schalke’nin lig ikinciliğine katkı sağladı, Bundesliga’da yılın futbolcusu seçildi. Schalke’de üç sezonda toplam 83 maça çıktı, 20 gol attı. Almanya’nın en iyi oyun kurucularından biri olarak gösterildi.

Ve 2007-2008 sezonu öncesi kendisini Galatasaraylı yapan imzayı atarak Türkiye’ye geldi.
https://cimbom.all-up.com
Misafir

Misafir

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:53 am

Yazık, yönetimin sana verdiği paralara yazık! Oturduğun yerden hiç bişe oynamadan para kazanıyosun.Sezon sonu mutlaka gönderilmeli.
Misafir

Misafir

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:55 am

Bu adam ilk geldiği günlerde hızlı ve çok teknik oynuyordu.Saçlarına felan bakıyordu, ama ne olduysa artık bilmiyorum Kalli'mi küstürdü ne dahada oynamadı çekti siyah kramponları saçlarınıda bonus yaptı, futboluda yavaş oturduğu yerden para alıyor.Bir an önce toparlanmazsa yönetim sezon sonu mutlaka göndermeli bu adamı!
Misafir

Misafir

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:58 am

"Lincoln hemen gönderilmeli"

G.Sarayımzın eski başkanı Faruk Süren, sarı-kırmızılı takımımızda bekleneni bir türlü veremeyen Cassio Lincoln için, "Ben başkan olsaydım 3-5 kuruşa bakmadan hemen göderirdim" dedi. Süren, Lincoln'ün oynadığı futbolla artık takıma zarar verdiğini ileri sürdü. Kewell, Meira ve Baros'un çok iyi isimler olduğunu kaydeden efsane başkanımız, "Kewell 2. baharını yaşarsa yeni Hagi olur" diye konuştu. Skibbe'ye sabredilmesi gerektiğini de belirten Süren, "Yönetim onu 'kontrol ederiz' diye getirdiyse bu vahim" dedi.

Kaynak: Pasfotomaç
Muhammed Gülhan

Administrator
Administrator
Muhammed Gülhan

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 22/08/08 Mesaj Sayısı : 368 Nerden : İstanbul Lakap :

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 2:01 am

iyiye gidiyor gibi ..
https://cimbom.all-up.com
Murat Ziant

Murat Ziant

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : Lakap :

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:09 pm

Düzeliyor yavaş yavaş, daha iyi olabilir ama Smile
Mehmet Aksoy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mehmet Aksoy

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 76 Nerden : İstanbul Lakap :

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 6:04 am

Alex'den daha iyi topçu bence Smile En azından hızı ve tekniği var o yeter..
Uğur Küçükkaya

Moderatör
Moderatör
Uğur Küçükkaya

Erkek
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 41 Nerden : Lakap :

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 5:22 pm

Yavaş Yavaş Eski Formunu Buluyor.Çok Daha İyi Olacak Bence Smile
Fatih Gulhan

Onursal Üye
Onursal Üye
Fatih Gulhan

Erkek
Yaş : 40 Kayıt tarihi : 21/09/08 Mesaj Sayısı : 81 Nerden : Lakap :

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 1:47 pm

"Annem benim için dua ediyor"

Takımımızın farklı galibiyetinde başrolü oynayan oyunculardan Cassio Lincoln, "Topu topu 1 yıldır G.Saray’dayım. Alışmaya devam ettiğim şeyler var. Bu formayı taşıdığım sürece G.Saray için en iyisini yapacağım. Takıma verebildiğim destek için çok mutluyum" dedi.

Ve şöyle devam etti: "Annem hem maçtan önce hem de maçtan sonra arar, ben de onu ararım. Annem benim için 90 dakikayı dua ederek geçiriyor."

Kaynak: Hürriyet
Ramin

Ramin

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : Kocaeli Lakap :

MesajKonu: Geri: #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN   #10 Cássio de Souza Soares LINCOLN Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 4:44 pm

Lincoooln Lincoooln buyuk_gs

#10 Cássio de Souza Soares LINCOLN

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası